DaltonCafé 17 november 2025

De Nederlandse Dalton Vereniging organiseert in samenwerking met het lectoraat Vernieuwingsonderwijs het eerstvolgende DaltonCafé op maandag 17 november 2025. Tijdens dit DaltonCafé staat 100 jaar dalton in Nederland centraal.

In het DaltonCafé delen we ontwikkelingen in het PO en VO waarbij onderzoek en praktijkervaringen centraal staan. We houden ontwikkelingen in onderwijsland tegen het licht en we delen onze dromen over fantastisch onderwijs. Wij nodigen iedereen die werkzaam is in het daltononderwijs binnen het PO en VO uit!

Doe mee, denk mee, deel ervaringen!

dag17 november 2025
tijd16.00 – 17.00 uur
plaatsOnline, via deze link
thema 100 jaar dalton
toelichting Dit jaar viert Dalton Den Haag haar 100-jarig bestaan. Dat is een feestje waard, maar ook een beschouwing op hoe die 100 jaar verlopen is. Immers, als je de geschiedenis in ogenschouw neemt en je je beseft dat je op de schouders van reuzen staat, kun je beter je eigen pad naar de toekomst uitstippelen. René Berends, medeauteur van het boek over de geschiedenis van het daltononderwijs, neemt jullie mee in zijn beschouwing op de geschiedenis van de daltonbeweging. Pauline Voortman, oud docent Dalton Den Haag, introduceert haar podcast over Dalton Den Haag.
doelgroepDeze sessie van het Dalton Café is interessant voor onderwijsprofessionals in het PO en VO.

Aanmelden kan via deze link: Aanmelden Daltoncafé

Bij aanmelden ontvang je de materialen en het verslag van het DaltonCafé.

Data DaltonCafé schooljaar 2025-2026:

17 november 2025

19 januari 2026

1 april 2026 live, met de Algemene Leden Vergadering

11 mei 2026

Namens de NDV en de lectoraten

Vernieuwend Onderwijs (Saxion) en Vernieuwingsonderwijs (Thomas More),

Vera Otten-Binnerts, Marja Out, René Berends

Deze berichten in je inbox ontvangen?

Meld je aan voor de e-mailnieuwsbrief en ontvang elke maand een update.

Aanmelden e-mailnieuwsbrief


Ook interessant voor jou